Șaptezeci de ani, Black, a făcut prima apariție la Ajax, creând un meci de gol

Ajax, care este în patra runda de calificare a ciocnirii Europa League Jablonec, a învins în runda a doua Tilburg 3:. 0 și a rămas în întregime de succes

În minutul 18 a deschis scorul polonez atacantul echipei naționale Milik, în al doilea jumătate din două mA Tref a făcut El Ghazi, care are deja la credit său în acest sezon, patru goluri.

acțiune golgheterilor înainte de a doua sa lovit acasă fondat de Black, care este cel mai bun Ajax a cunoscut o premiera de succes. El a preluat mingea la mijlocul câmpului și a condus înainte să treacă de atac, care sa încheiat cu un gol

Antrenorul Frank de Boer a ales această adunare:. Cillessen – Tete, Veltman, Riedewald, Dijks – Bazoer (77 Negru), Klaassen (74 . Schöne) Gudelj -. El Ghazi, Milik (82 Sanogo) Sinkgraven

primul meci din runda a patra de calificare împotriva Jablonec va avea loc în joi 20August în Amsterdam.

După șaisprezece ani, portarul spaniol Iker Casillas zachytal pentru un alt club decât Real Madrid și premiera a fost un succes. Pentru Porto, în prima rundă foaie curată în victoria sâmbătă a mancat cadavrul ursului lui 3: 0 peste Vitoria Guimaraes.

ani, Casillas nu au avut mult de lucru, iar când a trebuit să intervină, el era sigur. “Cel mai important lucru este ca toata echipa sa lucreze. Cred că Iker este încă entuziasmat de ceea ce trăiește într-un mediu nou „, a declarat Julen Lopetegui antrenor Porta.

Căpitanul campionilor mondiali (2010) și Europa (2008 și 2012), Casillas a purtat tricoul Real Madrid din nouă ani, 16 sezon pe care la petrecut în prima sa echipă înainte ca clubul din Madrid să-l vândă în această vară.Pentru Real a jucat peste 700 de meciuri competitive și a câștigat 19 trofee cu el

Adversar fotbalistii Liberec în a 4-a runda de calificare a Ligii Europene Hajduk Split legat în a șasea rundă pe cursul Rijeka 0:. 0. Hajduk a jucat 16 minute de joc de putere după excluderea mijlocașul Moises, în ciuda fotografiere superioritate, cu toate acestea, nu a reușit să pună în aplicare.

În 64 de minute, numărul de jucători de pe teren, comparativ cu cazul în care oaspeții după cartonașul roșu slăbit Velázquez.

Hajduk trebuie să echilibreze începutul sezonului, o victorie, patru egaluri, o înfrângere. Antrenorul Damir Buric ales de asamblare:. Kalinic – Velázquez (64th TC) Milovic, Nizić, Juranovič – Jefferson – uscator, Balic (68 Bilij) Caktaš, Vlasic (84 Roguljic) – Chiș (62 domnul Maglica)

Primul meci al etapei a 4-a va avea loc joi, 20 decembrie, la Liberec.august.

Adversar fotbalistii Sparta în Europa League Thun a câștigat meciul din Cupa Elveției la cea mai mare a patra competiție un pitch partid Solothurn 4 0. . În conformitate cu actuala liga elvețiană ultima echipă din prima jumătate a anului și de două ori a împins Frontino l-au urmat două gol mA în locul 63 și 85 de minute alternante Munshi

Thun sa alaturat grupului: Ruberto – Ferreira, REINMANN, Burke, Wittwer – Zino – Rojas (57th Munshi), Frontino, Sutter (80th Lauper), Rapp – Buess (58 Zárate). Primul meci a patra runda de calificare va avea loc joi douăzeci-08 la Letna.

Martin Zeman a fost împinsă mai întâi să înscrie cel mai bun Zion. Mijlocașul stâng a ajutat echipa sa să avanseze prin Brunnen de șase ani.Zeman a făcut un avans de 2-0 în a doua jumătate.

Zeman a venit la Sion vara după ce contractul său a expirat în Sparta. Liga anul trecut, dar a petrecut pe împrumut de la Pribram, unde a lucrat printre cele mai bune liga jucători. La noul loc, a intrat în patru meciuri de liga, în plus față de o ceașcă. Zion face parte din divizia de top elvețian după cinci runde jucate treia

Young Boys a învins třetiligové Kriens 2:. 1, fundașul Jan Lecjaks a intervenit se potrivesc. Basel a câștigat pe teren Meyrin 4:. 0, Tomas Marek Suchy Vaclík sau nu pentru a se potrivi cu propunerea de numire